پیگری سفارشات گمرکی

ورود عضویت

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
شماره تماس *
ترخیص کالا و محمولات هوایی از گمرک فرودگاه امام خمینی
با حضور نیروهای خود در گمرک فرودگاه امام خمینی آماده به ترخیص اسناد کالاهای وارداتی شما در حداقل زمان با حداکثر منافع خواهد بود.
ترخیص کالا و محمولات دریایی و کانتینری از گمرک شهید رجایی
با استقرار دائمی خود در بندرعباس و گمرکات شهید رجایی و شهید باهنر به ترخیص محمولات کانتینری و خرده بار تاجران گرامی می پردازد.
ترخیص کالا و محمولات زمینی از گمرکات تهران
با سابقه بالا در ترخیص کالا از گمرک شهریار، گمرک غرب، گمرک پیام ، گمرک جنوب به صورت حرفه ای به ترخیص کالای تاجران گرامی به صورت فول کانتینر و به صورت خرده بار یا گروپاژ می پردازد.
حواله جات ارزی، انتقال وجه بانکی و اعتبارات اسنادی
در حداقل زمان ممکن تخصیص ارز دولتی به واردات کالای مشمول ارز تاجران گرامی و سویئفت حواله جات و گشایش اعتبار اسنادی در بانک های خصوصی و دولتی
فورواردری و حمل و نقل بین المللی کالا
واحد فورواردری کالا با تخصص و شناخت مناسب از بزرگترین و معتبرترین حمل کنندگان به حمل و نقل بین المللی محمولات تاجران گرامی از اروپا و آسیای جنوب شرقی و ارائه خدمات حمل از انبار مبداء به صورت زمینی دریایی و هوایی با بهترین نرخ ها و سرویس ها به مقصد می پردازد.

خدمات شرکت ترخیص کالا

ترخیص کار بندرعباس

گمرک بندر عباس به عنوان مهم ترین  بندر تجاری کشور و گمرک شهید رجایی به عنوان مهم ترین گمرک کشور شناخته می شوند. گمرک شهید رجایی و گمرک شهید باهنر اصلی ترین مبادی ورودی کالا به کشور به حساب می آیند و بیشترین نیاز  را جهت ترخیص کالا به ترخیص کار با تجربه دارند. بندر عباس با 1333 کیلومتر فاصله از پایتخت از دیر باز یکی از پرتردد ترین مسیرهای تجاری کشور شمرده می شود. داشتن اطلاعات کافی در خصوصیات اقلیمی و جغرافیایی برای تاجران موثر و مفید خواهد بود. نزدیکتری شهر به بندرعباس شهر قشم می باشد که با 28 کیلومتر فاصله از این قرار می گیرد. از آنجا که توقف های طولانی محمولات در گمرک و کانتینر ها می تواند تبعاتی برای کالا و محموله ها به همراه داشته باشد توجه به دمای هوا و رطوبت محیط مفید می باشد. گرمای هوای بندر عباس در فصول بهار و تابستان به 52 درجه هم می رسد و در سردترین زمان خود دمای 2 درجه را به ثبت می رساند. شهر بندر عباس از لحاظ جمعیت شناختی دارای سرشماری های متفاوتی در فصول مختلف سال می باشد که این امر خود از اقلیم و موقعیت تجاری بندرعباس تبعیت می کند. آنجه قابل استناد باشد آخرین سرشماری در سال 1390 می باشد که جمعیت این شهر را 435 هزار نفر ارزیابی می کند.

 Bandar Abbas

ترخیص کالا از گمرک شهیدرجایی

این گمرک مهم کشورمان بیش از 50 درصد از سهم تجارت فرامرزی ایران را از ترخیص وارداتی و ترخیص صادراتی کالا به عهده می گیرد. گمرک شهید رجایی در بیست و سه کیلومتری بندرعباس  قرار می گیرد. گمرک شهید رجایی دارای جایگاه بین المللی مهمی نیز می باشد و تا پیش از تحریم ها با هشتاد گمرک بین المللی دیگر در ارتباط بود. گمرک شهید رجایی با وجود هجده جرثقیل دروازه ای تخلیه و بارگیری کشتی ها توانایی پهلوگیری  بزرگترین کشتی های بین المللی را داراست. این گمرک پهلو گیری بیش از سی کشتی رانی برتر جهان را در سابقه خود دارد. گمرک شهید رجایی در سال 93 با ترخیص کالا های وارداتی به ارزش 18473 میلیون دلار رتبه اول را با سهم 34 درصدی از ارزش کلیه کالاهای وارداتی به کشور دریافت کرد. این گمرک با ترخیص کالا ی 12میلیون تنی بعد از گمرک امام خمینی که عمدتا محمولات فله به آن وارد می شود جایگاه دومین گمرک را در مقام وزن کالاهای وارداتی به کشور کسب نمود.

 

نام گمرک ارزش دلاری کالای ترخیص شده رتبه در میان گمرک های کشور
گمرک شهیدرجایی 18473061060 اول
گمرک بندر امام خمینی 8082951147 دوم
گمرک های زمینی تهران 5088413208 سوم
گمرک فرودگاه امام خمینی 4498016836 چهارم

 

ارزش کالاهای ترخیص شده

از جمله اطلاعاتی که یک ترخیص کار گمرک و یک تاجر با سابقه مورد بررسی قرار می دهند ارزش کالاست. گمرک شهید رجایی با میانگین ارزش کالای ترخیص  شده 40805 ریالی بعد از گمرک فرودگاه امام خمینی و گمرک های تهران  همچون شهریار و دیگر گمرکات زمینی چون گمرک تبریز و گمرک قزوین و گمرک جلفا و سهلان و برخیص گمرکات دریایی چون گمرک بوشهر و گمرک مناطق آزاد قرار می گیرد. از میان 100 گمرک معرفی شده در کشور گمرک شهیدرجایی  در مقام 67 قرار می گیرد. از مقایسه میان گمرکات کشور درمیابیم که حوزه سه امانات پستی با میانگین ارزش 783 هزار تومان به ازاء هر کیلوگرم کالای ترخیص شده در مقام نخست قرار می گیرد و بعد از آن گمرک فرودگاه امام خمینی با میانگین ترخیص کالای 305 هزار تومان به ازاء هر کیلوگرم در مقام دوم قرار می گیرد. گمرک تبریز به عنوان اولین گمرک زمینی در مقام سوم با میانگین ارزش 298 هزار تومان ترخیص هر کیلوگرم کالا تنها گمرک زمینی با این حجم ارزشی کشور قلمداد می شود و دیگر گمرکات با فاصله زیاد از این سه گمرک  در مقام های بعدی قرار می گیرند. گمرک مجتمع فولاد مبارکه با 70 هزارتومان ارزش کالای ترخیص شده  و گمرک خرم آباد با 66هزار تومان ارزش کالای ترخیص شده در مقام چهارم  و پنجم قرار می گیرند. گمرک منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و گمرک شیراز در مقام های بعدی ارزش کالای ترخیص شده توسط ترخیص کار ها قرار می گیرند.

 

نام گمرک ارزش ریالی هر کیلو کالای ترخیص شده رتبه در میان گمرک های کشور
گمرک حوزه سه امانات پستی     40805 اول
گمرک فرودگاه امام خمینی 3050380 دوم
گمرک زمینی تبریز 2989908 سوم
گمرک مجتمع فولاد مبارکه 709980 چهارم

 

شرکت ترخیص کالای تاجران ترخیص با سال ها تجربه ترخیص کالا از بندرعباس و با وجود ترخیص کار های باتجربه خود مستقر در دفتر بندرعباس شرکت به یاری مشتریان و تاجران گرامی در ترخیص کالا از گمرک بندرعباس می شتابد.

 تعرفه کدها و اولویت بندی های کالایی، الویت ده ها
 مجوز های مورد نیاز برای هر کالا و کد تعرفه